Голова Верховного Суду скаржиться, що Зеленський для Тома Круза знайшов час, а для неї - ні


Голова Верховного Суду України Валентина Данішевська не може зустрітись із президентом Володимиром Зеленським щодо його політики скорочення кількості членів Суду

Про це Данішевська розповіла в інтерв’ю BBC-Україна. Об этом сообщает digital-tv.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У мене були зустрічі з керівництвом Верховної Ради. Я намагалася донести їм, що сьогодні ці зміни — не на часі. ... Здається, що мені вцілому вдалось переконати співрозмовників, але відповідь така: "Треба вам говорити з президентом", — розповіла голова Верховного Суду.

Зазначається, що вона двічі пропонувала президенту зустрітись і поговорити: один раз публічно і другий раз письмово.

"Але часу в нього поки що для голови Верховного суду не знайшлося. Хоч я бачила, що нещодавно він мав зустріч з Томом Крузом", — додала Данішевська.

Нагадаємо, 12 вересня Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт Зеленського про діяльність органів суддівського врядування, яким скорочується склад Верховного Суду з 200 до 100 суддів, запроваджується новий порядок формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів, створюється при Вищій раді правосуддя комісія доброчесності та етики, розширюється список посад, на які поширюється люстрація.

  • 30 вересня Тома Круза побачили в метро Києва на станції "Золоті ворота".
  • 1 жовтня стало відомо, що Круз прибув до Києва на запрошення президента Володимира Зеленського. Актор, начебто, зацікавився українськими локаціями.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/golova_verkhovnogo_sudu_skarzhytsya_scho_zelenskyy_dlya_toma_kruza_znayshov_chas_a_dlya_neyi_ni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя